/Files/images/patrotichne_vihovannya/00.jpegАдміністрація

закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Яблунька"

/Files/images/2014_2015_nr/P1010071.JPGКерівник закладу - Парфеса Алла Степанівна. Має вищу педагогічну освіту. З 2001 року працює на посаді завідувача. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії". Парфеса А.С. здібний, творчий педагог. Постійно вроваджує іноваційні технології, передовий педагогічний досвід в освітній процес. Організувала проведення засідання районного семінару-практикуму завідувачів дошкільних навчальних закладів на тему: “План розвитку дошкільного навчального закладу на 2012-2017 р.р. Презентація блоку “Створення єдиного корекційно-освітнього простору в умовах дошкільного навчального закладу”, яке відбулося 17 січня 2013 року у ДНЗ “Яблунька”

/Files/images/patrotichne_vihovannya/00.jpeg

/Files/images/2014_2015_nr/5Co3J5FTrao.jpg

Вихователь - методист ДНЗ - Козловська Алла Анатоліївна. Має вищу педагогічну освіту, на займаній посаді працює з 2012 року. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "Старший вихователь". Козловська А.А. бере активу участь у роботі виставок та конкурсів, які проходять у районному методичному кабінеті. Презентує розробки власних мультимедійних ігор для дошкільників. Вона здібний, творчий педагог, вміє аргументувати свою позицію, та володіє ораторським мистецтвом.

/Files/images/patrotichne_vihovannya/00.jpeg

/Files/images/2014_2015_nr/N3_Xqadkhbw.jpg

Завідувач з господарства - Безкоровайна Галина Михайлівна. Має середню спеціальну освіту. На займаній посаді працює з 2012 року. До своїх професійних обов’язків ставиться надзвичайно сумлінно. Вона доброзичлива, врівноважена, ініціативна, відповідальна.

Кiлькiсть переглядiв: 149