• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) «Яблунька» Вишневої міської ради, збудований за типовим проектом і введений в експлуатацію у вересні 1966 року. Засновник – Укрзалізниця, заклад розміщений за адресою вул. Освіти 11.

/Files/images/2016-2017_nr/DSCN2561.JPG

У ньому працює дуже дружній педагогічний колектив,на чолі з адміністрацією:

Завідувач: Парфеса Алла Степанівна (спеціаліст вищої категорії)

Вихователь – методист: Козловська Алла Анатоліївна (спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший вихователь" )

Завгосп: Безкоровайна Галина Михайлівна

Педагогічний колектив дошкільного закладу – це творчі, освічені працівники які наполегливо працюють над поставленими завданнями в навчанні та вихованні дошкільників. Вони спрямовують свою роботу на формування гармонійної всебічно розвиненої особистості:

ДНЗ «Яблунька» працює за державними програмами: «Дитина» та «Впевнений старт», в яких відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини та вимоги до розвиненості, вихованості і навченості дитини дошкільного віку.

З метою розкриття творчого потенціалу у дітей в ДНЗ проводяться різні конкурси та виховні заходи

У дошкільному закладі виховують дітей віком від 2-х до 6-и років; працюють 8 груп. У групових приміщеннях проведений якісний ремонт, групи ДНЗ оснащені меблями, дидактичним та наочним матеріалом відповідно програмових вимог.

Педагогічний колектив дошкільного закладу:

Інструктор з фізичного виховання (спеціаліст)

Музичні керівники (спеціалісти вищої категорії)

Практичний психолог (спеціаліст вищої категорії)

Вчителі – логопеди (спеціаліст І категорії, спеціаліст ІІ категорії)

Вихователі (спеціаліст І категорії – 3; спеціаліст ІІ категорії – 2; спеціаліст – 6, тарифний розряд - 5.)

Основною формою організованої навчальної діяльності дітей дошкільного віку в нашому ДНЗ є заняття з різних розділів програми. Вихователі планують та проводять як індивідуальні, так і групові форми організації життєдіяльності дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 593